سیم و کابل
خانه / کابل / پخش کابل افشان ایران با کیفیت بالا

پخش کابل افشان ایران با کیفیت بالا

کابل افشان ایران دارای کیفیت زیادی می باشد و سعی دارد تولیدات خود را بر استانداردهای ملی بسازد .این شرکت به خاطر تقاضای بالایی که دارد دارای نمایندگی‌های فروش در قسمت های مختلف کشور می باشد و شما می توانید طبق شرایط و اینکه محل زندگی شما در کجا قرار دارد نزدیک ترین نماینده را انتخاب کنید. به عبارت دیگر کابلی که درون آن از مس استفاده شده و توانایی بالایی در انعطاف پذیری دارند کابل افشان هستند . کابل افشان به دو نوع کابل افشان گرد و کابل افشان تخت است.

پخش کابل افشان ایران با کیفیت بالا

مهم ترین مشخصه کابل افشان چیست؟

مهم ترین مشخصه کابل افشان چیست؟ پخش کابل افشان با آخرین تغییرات در انواع مختلف می باشد . انواع یک رشته و دانشگاه و رشته و چهار رشته و پنج رشته مرکز پخش به صورت ویژه به مصرف کنندگان ارائه می‌شود . برای افشار با بهترین قیمت به مشتریان در سراسر کشور عرضه می‌شود و پخش آن نیز به صورت عمده انجام می‌پذیرد. در بیشتر کابل های افشان از مس استفاده شده است کابل افشان ایران مقاوم در برابر روغن و مقاوم در برابر هوا است.

مهمترین مشخصات کابل افشان ،مقاومت الکتریکی بالا : مقاومت هادی در کابل های افشان بیشتر از کابل های دیگر است ۲- مشخصات کابل افشان قدرت : رشته های موجود در این کابل به همدیگر پیچیده شده است . از این کابل ها افشار برای تامین انرژی می توان استفاده کرد. این کابل برای مکانهایی که خطر آسیب در آنها وجود ندارد استفاده می‌شود مثل مصارف خانگی ، نیروگاه‌ها و مصارف صنعتی مشخصات کابل افشان پذیر و سبک : کاپ های اعطا پذیر و سبک هستند و با توجه به استانداردهای ملی ساخته شدند و از این کار را می توان در لوازم برقی منزل و یا برگ ماشین آلات استفاده کرد و رنگ این کابلها سفید یا مشکی است. اما نمی‌توان در سیم‌کشی های داخلی از این نوع استفاده کرد زیرا مشکلات فنی به وجود می‌آید .

قیمت نهایی کابل افشان ایران با کیفیت بالا

قیمت نهایی کابل افشان ایران با کیفیت بالا مهمترین عامل موثر در قیمت نهایی کابل افشان ، قیمت مس است زیرا در بازار در حال تغییر می باشد و همچنین انواع افشار انتخاب شده و روکش آن نیز روی قیمت تمام شده تاثیر دارد. از کابل افشان برای انتقال جریان الکتریسیته در فواصل کم استفاده می شود و همچنین برای استفاده در محیط های مثل آشپزخانه و محیط های اداری و وسایل خانگی مناسب هستند . کافه های گرد در کارخانه‌ها و محیط‌های سندی و از کابل های برق در نیروگاه های توزیع برق و دستگاه های طبی و سیستم نظامی و غیرنظامی استفاده می‌شود . در هنگام خرید به این نکته توجه کنید : مشخصات و ویژگی های هر محصول اعم از نوع و سایر و حالت و استانداردهای ملی و محل بارگیری و تحویل و قیمت هر واحد مشخص شده باشد البته با توجه به نوسانات قیمت نهایی محصول را نمی‌توان مشخص کرد و بیان نمود .

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: محمد صیفی
شماره همراه: 09198319128
کانال تلگرام: rayacable@
پست الکترونيکي: mohammad.seifi.1994@gmail.com
آدرس سایت: www.cablehome.ir

مطلب پیشنهادی

خرید کابل افشان شیلد دار با بهترین کیفیت

خرید کابل افشان شیلد دار با بهترین کیفیت در این مجموعه امکانپذیر است این محصول کاربردهای زیادی دارد و افراد زیادی به دنبال تهیه آن هستند به کار کرد این مجموعه ب

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام