سیم و کابل
خانه / کابل / قیمت کابل افشان مرغوب در تهران

قیمت کابل افشان مرغوب در تهران

کابل افشان تهران که به آن ها کابل انعطاف پذیر نیز می گویند و می تواند تک شاخه و یا دو شاخه سیمی باشد که کاربرد های زیادی در وسایل خانگی و صنعتی دارد؛ این کابل ها با توجه به جنس و متراژ و اندازه و وزنی که دلرد و البته با توجه به اینکه برای چه کاری مورد استفاده می شود دارای قیمت های مختلفی است و قیمت کابل را تشکیل می دهد.

قیمت کابل افشان مرغوب در تهران

درباره کابل افشان چه می دانید

درباره کابل افشان چه می دانید کابل افشان نوعی کابل قابل انعطاف می باشد و از دو یا چند سیم تشکیل شده است که این سیم ها نیز جز تک رشته افشان می باشد و جنس آن از نوع فلز مس می باشد و عایق هایی که برای آن در نظر می گیرند معمولا از نوع پلیمری و پی وی سی می باشد.

کابل افشان ها می تواند از نوع سبک و قدرتی باشد که در نوع سبک آن برای اتصالات وسایل برقی خانگی و اتصالات و غیره استفاده می شود و از کاربرد کابل افشان قدرت برای اینکه بتوان انرژی الکتریکی در داخل آب و زیرخاک و نیروگاه ها و ساختمان انرژی آن را تأمین کرد استفاده می شود.

در داخل کابل افشان، هادی هایی وجود دارد که به آن هادی کابل افشان می گویند که این هادی باید یک سری مقررات هایی داشته باشد به طور مثال:

  • جنس هادی ها بسیار مهم است و باید از جنس مس آنیل شده باشد.
  • همه هادی افشان ها دارای مفتول هایی می باشد که قطر همه آن ها باید یکسان باشد.
  • هر هادی دارای مقاومت از پیش تعیین شده و استانداری دارد که در ٢۰ درجه سانتی گراد نباید از مرز خود عبور کند.
  • هادی ها دارای دسته بندی پنجم و ششم هستند که نوع ششم آن انعطاف پذیر تر است.

کابل افشان ها سه دسته هستند:

  1. کابل افشان
  2. کابل نیمه افشان
  3. کابل مفتولی

از ویژگی خوب کابل افشان در این است که بسیار انعطاف پذیر است و به راحتی نمی شکند و مقاوم می باشد و به آن سیم نرم نیز می گویند و معمولا برای داخل منازل ها و ساختمان ها و جاهایی که فاصله کمی دارد استفاده می شود.

سفارش کابل افشان مرغوب در تهران

سفارش کابل افشان مرغوب در تهران برای دسترسی به کابل مرغوب تهران، شما می توانید از مراکز اینترنتی که این روزها برپا شده و انواع و اقسام کابل ها را نیز پوشش می دهد و به دلیل بی واسطه بودن هم دارای قیمت ارزان تری است و هم کیفیت بالاتری خواهد داشت و برای سفارش کابل کافی است که مشاورانی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند از آن ها کمک بخواهید و با توجه به نیازی که از این محصول دارید بهترین نوع را خریداری کنید و به خرید عمده خود بپردازید و برای سفارش آن هیچ محدودیتی وجود ندارد و با هر تناژی قابل سفارش می باشد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: محمد صیفی
شماره همراه: 09198319128
کانال تلگرام: rayacable@
پست الکترونيکي: mohammad.seifi.1994@gmail.com
آدرس سایت: www.cablehome.ir

مطلب پیشنهادی

خرید کابل افشان شیلد دار با بهترین کیفیت

خرید کابل افشان شیلد دار با بهترین کیفیت در این مجموعه امکانپذیر است این محصول کاربردهای زیادی دارد و افراد زیادی به دنبال تهیه آن هستند به کار کرد این مجموعه ب

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام