سیم و کابل
خانه / کابل / قیمت و خرید کابل برق ساختمانی و صنعتی در سال ۹۸

قیمت و خرید کابل برق ساختمانی و صنعتی در سال ۹۸

در ساختمان ها آن چیزی که خیلی اهمیت دارد، سیم و کابل هایی هستند که برای برق کشی از آن ها استفاده می شود. کابل برق ساختمانی و سیم ها، برق را در قسمت های مختلف ساختمان توزیع و پخش می کنند. کابل و سیم برق ساختمانی در ساختمان، کار انتقال و توزیع برق را انجام خواهند داد.

قیمت و خرید کابل برق ساختمانی و صنعتی در سال 98

پرفروش ترین نوع کابل برق ساختمانی در بازار

پرفروش ترین نوع کابل برق ساختمانی در بازار بعد از این که مهندس های عمران نقشه ساختمان مورد نظر را کشیدند و آن را اجرا کردند، باید انواع کابل برق ساختمانی مورد نیاز را انتخاب کنند. خریدن کابل های غیر استاندارد باعث ایجاد مشکل در برق رسانی ساختمان و خطرات زیادی خواهد شد.

خریدار باید هنگام خریدن این کابل های برق ساختمانی ، نکاتی را رعایت کند. با انتخاب سیم و کابل های درست و استاندارد توسط خریداران ، در هزینه های صنعت ساختمان سازی صرفه جویی زیادی می شود. باید این محصولات برقی امنیت  خوبی داشته باشند و روکش به کار رفته در آنها بدون هیچ پوسیدگی و آسیب خوردگی باشد، تا هیچ حادثه ی خطرناکی در هنگام عبور جریان برق در آن کابل های برق رخ ندهد. 

پرفروش ترین نوع کابل های برق ساختمانی در تمام بازار های مرکزی کشورمان یافت می شود، در واقع کابل هایی که تمام ویژگی های خوب و استاندارد یک کابل را داشته باشند، کابلی پرفروش در بازار خواهند شد.

خریداران عمده کابل برق ساختمانی چه کسانی هستند؟

خریداران عمده کابل برق ساختمانی چه کسانی هستند؟ خریدار کابل برق ساختمانی بیشتر کسانی هستند که در کار ساختمان سازی فعالیت شدید دارند. مهندس های عمران برای انجام پروژه های ساخت و ساز خود باید برای قسمت برق کشی، کابل های برق ساختمانی را به صورت عمده از کارخانه ها یا جاهایی که قیمت مناسبی دارند خریداری کنند.

کابل ها و سیم ها در مدل ها و متراژ ها و جنس های مختلفی در کارخانه های کشور تولید می شود. کارخانه های ما در تلاش هستند از بهترین روکش های عایق و درجه یک ترین سیم های فلزی برای ساخت کابل های برق ساختمانی استفاده کنند. 

قیمت انواع کابل برق ساختمانی و صنعتی در تهران

قیمت انواع کابل برق ساختمانی و صنعتی در تهران قیمت کابل ساختمانی در سایت خرید کابل و فروشگاه ها و مغازه ها مشخص شده است. قیمت انواع کابل برق ساختمانی و صنعتی در شهرها ثابت نمی ماند و در طول زمان و هر چند ماه دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد.قیمت کابل برق فشار قوی و فشار ضعیف با همدیگر فرق دارند. کابل های فشار قوی در مدل های افشان و مفتولی، قیمت های متنوعی دارند. 

به طور کلی قیمت سیم و کابل های مفتولی در بازار از سین و کابل های افشان، ارزان تر می باشد. کابل های افشانی که دارای شیلد محافظتی برای اطلاعات درون خود می باشند، از سایر کابل های معمولی گران تر هستند. 

برای ساختمان می توان دو نوع کابل را تهیه کرد. بعضی از سیم و کابل ها منعطف هستند که به آنها کابل های افشان گفته می شود، و بعضی از سیم و کابل ها هم هزینه کمتری برای آنها پرداخت می شود و فرم دهی خوبی دارند، از نوع مفتولی می باشند.

در کابل های افشان چند هادی در کنار هم قرار گرفته اند و کابل در واقع از چند رشته سیم تشکیل شده است، ولی در کابل های مفتولی تنها یک رشته باریک و نازک از فلز قرار گرفته است. 

مراکز فروش کابل و سیم ساختمانی در مشهد

مراکز فروش کابل و سیم ساختمانی در مشهد در مرکز فروش کابل، کابل صنعتی و سیم و کابل های مفتولی و افشان به مشتری ها عرضه می شود. در تمام شهر های کشور ایران، مرکز هایی برای خرید و فروش کابل و سیم ساختمانی استاندارد، ایجاد شده است. 

سیم ها در دومدل تک رشته ای و چند رشته در کارخانه ها تولید و در مراکز فروخته می شوند. برای سیم کشی های توکار ساختمان از نوع تک رشته ای آن بیشتراستفاده می شود، برای سیم کشی های بیرونی ساختمان ، سیم های چند رشته ای خیلی کارایی دارند. 

بهترین تولید کننده کابل برق ساختمانی در سال ۹۸

بهترین تولید کننده کابل برق ساختمانی در سال 98تولید کابل ساختمانی در کشور ما خیلی زیاد شده است، تعداد زیادی از سیم و کابل های مرغوب و باکیفیت ما به سایر کشور های عربی و کشورهایی مانند افغانستان و پاکستان و … فرستاده می شود. بازرگانان از راه خرید و فروش این کابل های برق صادراتی در کشور های دیگر، درآمد خوبی را برای خود کسب کرده اند. 

بهترین تولید کنندگان کابل برق ساختمانی، کارخانه هایی هستند که در آنها از مواد اولیه سازنده مرغوب و باکیفیت مثل روکش های درجه یک و فلز های مس و الومینیوم خوب برای ساخت کابل ها استفاده شده است. 

چگونه متراژه برق ساختمان را حساب کنیم؟

چگونه متراژه برق ساختمان را حساب کنیم؟ وقتی می خواهید کابل های برق را برای ساختمان استفاده کنید، حتما به مساحت ساختمان و متراژ کابل ها توجه داشته باشید. برای حساب کردن متراژ ساختمان باید طول و عرض قسمت هایی از اتاق ها را که می خواهید کابل را در آنها قرار دهید، متر کنید و این متراژ ها را باهم جمع کنید، همان متراژ کابلی که بدست آمده را تهیه کنید تا در آخر ساختمان سازی، کابل یا سیمی اضافه نیاید و در هزینه های شما صرفه جویی شود. 

بیشتر مهندس هایی که بر سر ساختمان هستند، متراژه برق ساختمان را با کمک وسایل اختصاصی خود اندازه گیری می کنند. 

بهترین سیم برق موجود دربازار

بهترین سیم برق موجود دربازاردر فروشگاه کابل، انواع برند کابل ایران و سایر جاها در اختیار مشتری قرار داده می شود. مشتری با خرید کابل های ایرانی استاندارد، هزینه خیلی مناسبی را پرداخت می کند.

حتما در خرید کابل ها و سیم های برق دقت کنید تا محصولاتی مطمعن با برند ایرانی جنس خوب و استاندارد خریداری کنید، چون امروزه سیم و کابل های چینی بی کیفیت روانه بازار های داخلی شده است و ممکن است شما را در هنگام خرید سیم های برق مطمعن به اشتباه بیاندازد. 

سیم و کابل ها باید در کارخانه ها براساس تمام استاندارد های جهانی و بین المللی ساخته شوند. سیم ها شامل : هادی، عایق، روکش، محافظ، زره فلزی  می باشند. قسمت هادی سیم های برق از فلز مس یا آلومینیوم تشکیل شده است، اما بیشتر در کارخانه ها از فلز مس استفاده می کنند چون کارایی بهتری برای سیم ها و کابل ها دارد. 

وقتی چند سیم در کارخانه به وسیله ی یک لایه پوشش داده شود، کابل بدست می آید. کابل ها شامل دو بخش هادی و روکش عایق هستند. کابل ها در مدل های مختلف افشان و مفتولی ساخته شده و در بازار های ایران پخش شده اند. سیم و کابل های مفتولی و افشان از چند نظر با یکدیگر تفاوت های اساسی دارند. 

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: محمد صیفی
شماره همراه: 09198319128
کانال تلگرام: rayacable@
پست الکترونيکي: mohammad.seifi.1994@gmail.com
آدرس سایت: www.cablehome.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل افشان مرغوب در تهران

کابل افشان تهران که به آن ها کابل انعطاف پذیر نیز می گویند و می تواند تک شاخه و یا دو شاخه سیمی باشد که کاربرد های زیادی در وسایل خانگی و صنعتی دارد؛ این کابل ه

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام