سیم و کابل
خانه / کابل افشان / فروشگاه انواع کابل افشان استاندارد درجه یک

فروشگاه انواع کابل افشان استاندارد درجه یک

کابل افشان استاندارد خشک به دلیل داشتن نشان استاندارد ملی ایران و استفاده از مواد درجه یکی که در ساخت این مدل کابل مورد استفاده قرا گرفته است باعث شده که این نوع کابل را در دسته بهترین کابل ها و سیم های موجود در بازار قرار دهد. بازار فروش کابل ۴×۲ خشک به دلیل استفاده آن در سیم کشی داخلی ساختمان بسیار پر مخاطب بوده است به ویژه که ساخت این مدل کابل با مواد درجه یک صورت گرفته است.

فروشگاه انواع کابل افشان استاندارد درجه یک

نکات مهم در تهیه انواع کابل افشان

نکات مهم در تهیه انواع کابل افشان

کابل های افشان چون برای انتقال جریان برق ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند و این موضوع نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین باعث شده که در ساخت سیم های افشان از مس استفاده شود که بیشترین رسانایی را دارد. جنس شیلد کابل های افشان از الومینیوم است و روکش پی وی سی بسیار ضخیمی دارند. انعطاف پذیری بسیار بالایی نسبت به سیم های مفتولی و نیمه افشان دارند. تعداد رشته سیم های تشکیل دهنده آنها نیز از سیم های مفتولی و نیمه افشان بیشتر است.

کابل خشک افشان علاوه بر کاربرد زیادی که در صنعت ساختمان سازی دارد برای انتقال جریان برق در فاصله های طولانی مانند رادار های بین شهری و در مکان های باز و بزرگی که امکان آسیب زدن به سیم وجود نداشته باشد مانند کارخانجات و در ساخت ماشین آلات صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

کابل های افشان ولتاژ نامی بالاتری از کابل های مفتولی و نیمه افشان دارند. سطح مقطع کابل های افشان بیش از یک میلی متر مربع است و جریان برق را تا ۳۲ آمپر تحمل می کنند اندازه های کابل های افشان در حد وسط کابل های مفتولی و نیمه افشان است یعنی از اندازه کابل های مفتولی کمتر و از کابل های نیمه افشان بیشتر است.

سفارش انواع کابل افشان استاندارد درجه یک

سفارش انواع کابل افشان استاندارد درجه یک

سفارش انواع کابل های افشان همواره از میزان بیشتر و ویژه ای در میان تمامی فروشگاه انواع کابل های دیگر مانند نیمه افشان و یا حتی کابل های مفتولی نیز بر خوردارند. چون موارد استفاده از کابل های افشان بیشتر از مدل های دیگر بوده است.

اما مهم ترین عامل این فروش بالا این است که قیمت کابل افشان کمتر از مدل های دیگر است و همین باعث شده که افراد با هر قدرت خریدی که دارند به سمت خرید این مدل کابل بیایند.چرا که این قیمت كم باعث کاهش هزینه چشمگیری در ساخت یک پروژه عمرانی ساختمان سازی می شود که به سمت خرید این مدل کابل از مراکز معتبری که این نوع کابل را مستقیم از کارخانه به مشتریان عرضه می کنند میروند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: محمد صیفی
شماره همراه: 09198319128
کانال تلگرام: rayacable@
پست الکترونيکي: mohammad.seifi.1994@gmail.com
آدرس سایت: www.cablehome.ir

مطلب پیشنهادی

خرید کابل افشان شیلد دار با بهترین کیفیت

خرید کابل افشان شیلد دار با بهترین کیفیت در این مجموعه امکانپذیر است این محصول کاربردهای زیادی دارد و افراد زیادی به دنبال تهیه آن هستند به کار کرد این مجموعه ب

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام