سیم و کابل
خانه / کابل / خرید بهترین سیم برق کشی ساختمان

خرید بهترین سیم برق کشی ساختمان

زمانی که فردی تصمیم به بنای یک ساختمان جدید می گیرد، پارامترهای بسیار زیادی را باید رعایت کند تا بتواند یک ساختمان استاندارد را به بهترین شکل ممکن ساخته و به اتمام برساند؛ یکی از این پارامترهای مهم سیم کشی است که باید با استفاده از بهترین سیم های برق انجام پذیرد؛ در کشورمان مراکز معتبری وجود دارند که خدمات ارزنده ای را به کسانی که قصد خرید بهترین سیم برق ساختمان را دارند ارائه می دهند.

خرید بهترین سیم برق کشی ساختمان

استاندارد های سیم کشی ساختمان

استاندارد های سیم کشی ساختمانسیم کشی ساختمان نیز مانند هر موضوع دیگری، از استانداردهای خاص خودش پیروی می کند و اگر در زمان سیم کشی این مولفه ها در نظر گرفته شود، شما می توانید برای سال های سال، در آن ساختمان ساکن شده و یا کار کنید، بدون این که هیچ مشکلی برای سیم کشی ساختمان شما به وجود آید. 
و اما در این قسمت به ذکر برخی از پارامترهای استاندارد اشاره می کنیم: 

 • باید از بهترین نوع مارک سیم ساختمانی برای این کار استفاده کرد، چرا که این سیم ها در طول سال و با گذر زمان آسیب نمی بینند و شما می توانید برای مدت های طولانی با خیال راحت از آن ها استفاده کنید.
 • کسی که برق کشی ساختمان را بر عهده دارد، باید با دقت هر چه تمام تر و با فاصله استاندارد پریزهای برق را در بخش های مختلف ساختمان نصب کند.
 • کلیدهای ورود به اتاق را باید در مکانی قرار داد که شخص بتواند به محض ورود به اتاق آن را روشن نماید.

بهترین مارک سیم برق ساختمانی در بازار ۹۸

بهترین مارک سیم برق ساختمانی در بازار 98زمانی که شما به بازار سیم برق مراجعه می کنید، می توانید انواع و اقسام لوازمی که برای سیم کشی یک ساختمان مورد نیاز است را مشاهده نموده و سپس بر مبنای نیاز خود آن را خریداری کنید؛ همچنین می توانید در مورد بهترین مارک سیم برق ساختمانی در بازار ۹۸ از فروشنده اطلاعات جامع و کاملی دریافت نموده و سپس در مورد تهیه نوع آن تصمیم گیری کنید.
تجربه نشان داده است که هر چقدر در سیتم کشی ساختمان خود وسواس به خرج داده و از بهترین برندهای تولید انواع سیم برق ساختمانی محصول خود را خریداری کنید، می توانید یک سیم کشی بسیار عالی، ایمن و استاندارد را برای ساختمان خود رقم بزنید.

پرفروش ترین مارک سیم برق ساختمانی

پرفروش ترین مارک سیم برق ساختمانیبا اندکی گشت و گذار در سایت های اینترنتی می توانید با پرفروش ترین مارک سیم برق ساختمانی آشنا شده و اطلاعات لازم را در مورد کارخانه سیم برق ساختمان و انواع محصولاتی که تولید کرده به دست آورید و سپس سفارش خود را ثبت کنید.
معمولاً اکثر ساختمان هایی که در کشورمان بنا می شوند، سیم کشی خود را به روش توکار انجام می دهند؛ بدین صورت که در هنگام ساخت دیوارها و سقف ساختمان، برقکار سیم های مورد نظر را در میان دیوار کار می کند و به این صورت سیم ها درون دیوار جاسازی شده و قابل رویت نخواهد بود.
کسانی که در امر تولید سیم برق و نصب آن در ساختمان ها به فعالیت مشغول هستند، با استفاده از سه شیوه نسبت به سیم کشی تو کار ساختمان اقدام می نمایند.
این سه روش عبارتند از: 

 1. سیم کشی با استفاده از جعبه تقسیم
 2. سیم کشی با استفاده از قوطی کلید و پریز
 3. سیم کشی با استفاده از جعبه فیوز

لیست قیمت روز سیم برق ساختمان

لیست قیمت روز سیم برق ساختماندر میان سایت ها و فروشگاه های اینترنتی نیز می توان اطلاعات بسیار خوبی در زمینه سیم کشی ساختمان به دست آورد؛ به عنوان مثال شما از طریق این سایت ها می توانید از لیست قیمت روز سیم برق ساختمان به خوبی آگاه شده، در مورد انواع برندها و مارک های معتبر تولید کننده این محصول اطلاعات جامعی به دست آورید و حتی برقکارهای حرفه ای شهر خود را نیز شناسایی کرده و به این صورت به بهترین شکل ممکن اقدام به نصب سیم ها در ساختمان در حال تاسیس خود نمایید.
معمولاً کسانی که به عنوان تکنسین سیم برق به فعلیت مشغول هستند، با استفاده از لوازمی مانند متر، مولتی متر، چسب نواری، سیم پیچ و … می توانند به بهترین شکل ممکن اقدام به نسب سیم صنعتی در کارخانجات و صنایع مختلف نمایند، یا پروژه های کوچکتری مانند نصب سیم های ساختمان منازل را انجام دهند.

مراحل سیم کشی ساختمان

مراحل سیم کشی ساختمانسیم کشی هر ساختمان شامل مراحل متعددی می باشد که در این قسمت به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:

 1. ترسیم نقشه ای از طرح کلی ساختمان و قرار دادن آن در دسترس تکنسین برق تا بتواند به راحتی سیم های برق را در محل مورد نظر نصب نماید.
 2. ترسیم خط تراز و مشخص کردن جای کلیدها و پریزهای برق
 3. کنده کاری دیوارها با استفاده از روش های سنتی و یا روش های مدرن برق کشی
 4. لوله گذاری برای این که بتوان سیم های برق را از درون آن عبور داد و به بخش های مختلف ساختمان رساند
 5. سیم کشی که اصلی ترین مرحله ی کار می باشد و باید با دقت هرچه تمام تر انجام شود.
 6. مرحله آخر نیز نصب کردن کلیدها و پریزها در محل های مورد نظر می باشد.

خرید سیم برق ساختمان از درب کارخانه

خرید سیم برق ساختمان از درب کارخانهبسیاری از کسانی که خریدار سیم برق هستند و می خواهند این محصول را به صورت عمده و با قیمت مناسب تهیه کنند، همواره اقدام به خرید سیم برق به صورت مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه می نمایند و به این صورت در بسیاری از هزینه های خود صرفه جویی می کنند.
یکی از محصولات عمده ای که در این کارخانجات تولید می شود، سیم افشان ساختمانی است؛ سیم افشان به آن دسته از محصولاتی گفته می شود که هادی آن ها بر اساس استانداردهای ملی ایران طراحی شده باشد.
شایان ذکر است که این سیم ها نسبت به سیم های مفتولی از انعطاف بیشتری برخوردار هستند و به همین سبب میزان فروش آن ها بیشتر از انواع دیگر سیم ها می باشد. 

مرکز فروش سیم و کابل برق ساختمانی در تهران

مرکز فروش سیم و کابل برق ساختمانی در تهراناگر در شهر تهران ساکن هستید، می توانید با مراجعه به مرکز فروش سیم و کابل برق ساختمانی، اطلاعات جامع و کاملی در مورد این محصولات به دست آورده و سپس اقدام به خرید نمایید؛ یکی از مهم ترین مواردی که برای یک سازنده ساختمان در مرحله سیم کشی از اهمیت زیادی برخوردار است، کیفیت این سیم ها می باشد، چرا که قرار است برای سال های سال درون دیوارها و سقف ساختمان باقی بمانند و عملیات هدایت برق به ساختمان را انجام دهند.
همچنین قیمت سیم برق ساختمان نیز از جمله دیگر موارد مهمی است که یک خریدار در هنگام مراجعه به بازار به آن دقت نموده و مناسب ترین نوع آن را انتخاب می نماید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: محمد صیفی
شماره همراه: 09198319128
کانال تلگرام: rayacable@
پست الکترونيکي: mohammad.seifi.1994@gmail.com
آدرس سایت: www.cablehome.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل افشان مرغوب در تهران

کابل افشان تهران که به آن ها کابل انعطاف پذیر نیز می گویند و می تواند تک شاخه و یا دو شاخه سیمی باشد که کاربرد های زیادی در وسایل خانگی و صنعتی دارد؛ این کابل ه

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام