سیم و کابل
خانه / کابل / خرید اینترنتی کابل و سیم با قیمت مناسب

خرید اینترنتی کابل و سیم با قیمت مناسب

سیم و کابل را می توان به عنوان مهم ترین، اساسی ترین و البته ابتدایی ترین لوازم الکتریکی معرفی نمود. این وسایل، انواع مختلفی داشته؛ و به شیوه های گوناگونی خرید و فروش می شوند. به عنوان مثال می توان به خرید اینترنتی سیم اشاره کرد. خوشبختانه در حال حاضر به واسطه سایت های اینترنتی معتبر، امکان خرید انواع کابل با قیمت مناسب فراهم گشته است. شایان ذکر است که تجارت الکترونیک توانسته است به میزان قابل توجهی در وقت و هزینه افراد صرفه جویی کند.خرید اینترنتی کابل و سیم با قیمت مناسب

بزرگترین سایت فروش انواع کابل و سیم در سال ۹۸

بزرگترین سایت فروش انواع کابل و سیم در سال 98بزرگترین سایت فروش کابل و سیم در سال ۹۸، انواع مختلف این لوازم الکتریکی را عرضه می کند. مسلماً سیم ها و کابل های الکتریکی نیز در طول زمان دستخوش تغییر شده و بسته به نیاز صنایع، پیشرفته تر شده اند.
سایت خرید کابل و سیم در سال ۹۸، ارائه دهنده جدیدترین محصولات این حوزه با قیمت مناسب به شمار می رود.

نکته شایان ذکر این است که معمولاً سایت های معتبر فعال در حوزه فروش عمده سیم و کابل با کارخانه های تولید کننده یا نمایندگی های مجاز پخش در ارتباط می باشند. بنابراین محصولات خود را با قیمتی به مراتب، مناسب تر از بازار به فروش می رسانند.
از طرفی خرید و فروش اینترنتی وسایل الکتریکی به نوبه خود باعث کاهش هزینه های جانبی تجارت شده؛ و البته در وقت افراد نیز صرفه جویی می کند.

خریداران عمده کابل برق ساختمانی

خریداران عمده کابل برق ساختمانیخریداران عمده کابل برق ساختمان چه کسانی هستند؟
در پاسخ به پرسش بالا باید گفت؛ که به طور کلی مشتریان عمده لوازم برقی ساختمانی را می توان به چند دسته تقسیم نمود. اولین گروه از فروشندگان خرده لوازم الکتریکی تشکیل شده اند. علاوه بر اینها کلیه پیمانکاران ساختمانی، شرکت های ارائه دهنده خدمات برق ساختمان و افرادی که به گونه ای با برق کشی ساختمان ها سر و کار دارند؛ خریدار عمده سیم و کابل برق می باشند.

کابل برق ساختمانی نیز به نوبه خود انوع مختلفی داشته و جهت مصارف گوناگون الکتریکی، نمونه های خاصی از این وسایل به کار گرفته می شوند.
شایان ذکر است؛ که بر خلاف تصور عده ای از مردم، ماهیت کابل تا حدودی با سیم متفاوت می باشد. کابل ها چند هادی داشته؛ و بیشتر برای انتقال برق و سیگنال های مخابراتی استفاده می شوند.

قیمت کابل آلومینیومی زمینی در بازار چقدر است؟

قیمت کابل آلومینیومی زمینی در بازار چقدر است؟کابل آلومینیومی زمینی را می توان برای بسیاری از پروژه های برق رسانی استفاده کرد. به طور کلی این کابل ها قیمت مناسب تر و امنیت بالاتری دارند. اما قیمت کابل آلومینیوم زمینی نیز بنا بر دلایلی ممکن است؛ دستخوش نوسان شود. زیرا این کالای الکتریکی نیز به نوبه خود متنوع بوده؛ و با برندهای مختلفی تولید می گردد.

با توجه به آنچه بیان شد؛ برای جواب دادن به سوال “قیمت کابل آلومینیومی در بازار چقدر است؟” باید گفت؛ که این مسئله به عوامل چندی وابسته می باشد. برخی از این عوامل را در ادامه ذکر می کنیم:

 • تعداد رشته های کابل آلومینیومی 
 • سطح مقطع رشته سیم های به کار رفته
 • نوع هادی کابل زمینی
 • نوع عایق به کار رفته
 • موارد استفاده از کابل آلومینیومی
 • مارک سیم و کابل و محل تولید آن
 • نحوه فروش کابل آلومینیومی زمینی

شرکت فروش کابل در تهران

شرکت فروش کابل در تهرانشرکت فروش کابل در تهران، ارائه دهنده یکی از مهم ترین و ضروری ترین وسایل برقی است. تهران به عنوان پایتخت کشور، قطب صنعتی بسیار مهمی بوده؛ و همواره عرضه کننده بهترین سیم و کابل می باشد.
انواع و اقسام کابل را می توان از جنبه های مختلف بررسی کرد. مثلاً این لوازم به دو گروه کابل برق فشار قوی و فشار ضعیف تقسیم می شوند. اما رایج ترین دسته بندی که برای انواع مختلف کابل وجود دارد؛ به شرح زیر می باشد:

 • کابل چند کاناله
 • فیبر نوری
 • کابل جفت پیچ خورده
 • کابل کواکسیال

به طور معمول کابل ها از چند رشته سیم یا چند هادی تشکیل شده اند. البته هر تک رشته ای را نمی توان سیم محسوب کرد. چرا که گاهی اوقات با محصولاتی مثل کابل فشار قوی تک رشته ای و کابل هوایی تک رشته نیز مواجه هستیم.

لیست قیمت کابل در شرکت های تولیدی

لیست قیمت کابل در شرکت های تولیدیمی دانیم؛ که یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت کابل، مکان عرضه و نحوه فروش آن می باشد. بدیهی است؛ که قیمت این محصول در شرکت های تولید کننده آن به مراتب ارزان تر از بازار است. علی الخصوص اگر به صورت عمده خریداری شود. به عبارت دیگر بهترین راه جهت تهیه کابل ارزان قیمت با کیفیت مطلوب، مراجعه به شرکت تولیدی کابل است.
همچنین برای تهیه لیست قیمت کابل، بهتر است؛ مستقیماً به شرکت های تولیدی، مراجعه کرده؛ و یا از سایت های وابسته به آنها کمک گرفت. بی تردید اینها موثق ترین منابع گرفتن قیمت می باشند.

شایان ذکر است؛ که استفاده از کابل، مزایای زیادی نسبت به سیم دارد. برخی از این مزایا عبارتند از:

 • قدرت بالاتر
 • امنیت بیشتر
 • عایق بندی شده
 • وظیفه سنگین تری را می توانند؛ تقبل کنند.

انواع کابل ساختمانی در بازار کشور

انواع کابل ساختمانی در بازار کشوردر بازار کشور، انواع کابل ساختمانی را مشاهده می کنیم. در قسمت های قبل تا حدودی ارقام مختلف این محصول را معرفی کرده؛ و گفتیم؛ که هر کابلی ویژگی ها و کاربردهای خاص خود را دارد.
خوشبختانه در حال حاضر کابل های ساختمانی موجود در بازار ایران از کیفیت و کارآیی بسیار خوبی برخوردار گشته اند. تنها نکته ای که باید به آن توجه کرد؛ انتخاب سیم و کابل مناسب با توجه به شرایط مکان مورد نظر است.

یک طبقه بندی بسیار کلی برای انواع کابل (بر اساس تعداد رشته سیم ها) وجود دارد؛ که به شرح زیر می باشد:

 • کابل دو رشته
 • کابل های سه رشته ای
 • کابل چهار رشته
 • کابل پنج رشته

مهم ترین مسائلی که در هنگام انتخاب انواع کابل ساختمانی باید در نظر گرفته شوند؛ عبارتند از:

 • میزان تحمل جریان الکتریسیته
 • اندازه کابل
 • ولتاژ مورد نیاز
 • جنس سیم
 • برچسب روی کابل

بزرگترین تولید کننده کابل ایران

بزرگترین تولید کننده کابل ایرانممکن است؛ برای برخی از خوانندگان مطلب این سوال پیش آید که بزرگترین تولید کننده کابل در ایران چه کسی است؟
بهترین پاسخی که می توان به پرسش بالا داد؛ این است که با توجه به تعداد زیاد سازندگان سیم و کابل ایران، نام بردن از یک شرکت یا برند خاص در این راستا کار نسبتاً مشکلی خواهد بود. به عبارت بهتر هر شرکت یا کارخانه بزرگی ممکن است به تولید ارقام خاصی از کابل شهره باشد.
در حال حاضر تولید کابل و سیم ایران، بیش از پیش رونق یافته است. به نحوی که گاهی اوقات شاهد صادرات این محصولات نیز می باشیم. 

کابل را می توان نوعی هادی جریان برق دانست که عایق کاری شده و ولتاژ ماده عایق آن نسبت به زمین صفر است.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: محمد صیفی
شماره همراه: 09198319128
کانال تلگرام: rayacable@
پست الکترونيکي: mohammad.seifi.1994@gmail.com
آدرس سایت: www.cablehome.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل افشان مرغوب در تهران

کابل افشان تهران که به آن ها کابل انعطاف پذیر نیز می گویند و می تواند تک شاخه و یا دو شاخه سیمی باشد که کاربرد های زیادی در وسایل خانگی و صنعتی دارد؛ این کابل ه

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام