سیم و کابل
خانه / کابل افشان / خریداران کابل افشان سبک در بازار تهران

خریداران کابل افشان سبک در بازار تهران

کابل افشان سبک از کابل هایی می باشد که جریان برق را خیلی خوب عبور می دهد . در این کابل های افشان مقدار بیشتری سیم های هادی جریان برق به کار رفته است. در صنعت های مختلفی مثل برق رسانی و مخابرات و ساختمان سازی از انواع کابل ها استفاده می شود.

خریداران کابل افشان سبک در بازار تهران

خرید کابل افشان ۴ در ۰/۵ در بازار ۹۸

خرید کابل افشان 4 در 0/5 در بازار 98کابل نیمه افشان و کابل افشان هر دو در کشور به میزان زیادی استفاده می شوند. کابل های افشان و نیمه افشان در سایز ها و اندازه ها و ضخامت های مختلفی در کارخانه های کشورمان ساخته می شوند. در هنگام خریدن این کابل ها باید به منعطف بودن  آن و کیفیت کابل توجه شود. کابل های افشان خیلی انعطاف پذیر و باکیفیت و درجه یک هستند.


خرید کابل افشان سبک هم در کشور ما رایج شده است. کابل های افشان براساس ضخامت دارای وزن های مختلفی هم هستند. اگر درون کابل افشان تعداد سیم های هادی در کنار هم خیلی زیاد باشد و سطح مقطع سیم ما بزرگ باشد، در نتیجه کابل افشان از وزنی سنگین برخوردار است. در صورتی که اگر تعداد سیم های فلزی به کار رفته در کابل کم باشد و کابل نازک و باریک باشد، وزن کمی دارد و کابل افشان سبک محسوب می شود.

قیمت انواع کابل افشان سبک

قیمت انواع کابل افشان سبکقیمت کابل افشان سبک با دیگر کابل های افشان و نیمه افسان سنگین براساس ضخامت و وزن شان، با یکدیگر تفاوت های زیادی دارد. آنچه قیمت انواع کابل افشان سبک را مشخص می کند، جنس مواد اولیه به کار رفته در آن و جنس روکشی است که کابل برق را در برگرفته است.

قیمت کابل ها در بازار های داخلی و خارجی همیشه مقدار ثابت و مشخصی نیست، ممکن است هر چند ماه بر قیمت آنها افزوده شود. در پی تحریم های اخیر که بر کشورمان وارد شده است، قیمت مواد اولیه سازنده این کابل ها بیشتر از گذشته می شود، در نتیجه قیمت انواع سیم و کابل های مفتولی و افشان هم در مرکز های فروش زیاد تر شده است.

شرکت های کابل افشان در ایران

شرکت های کابل افشان در ایراندر بازار کابل، می توانید انواع کابل های برق را با مشخصات فنی و ظاهری متفاوت، پیدا کنید. کابل های برق در کشور خیلی با ارزش و پر اهمیت هستند. در تمام وسایل الکتریکی و سیستم های کامپیوتری، از کابل های برق استفاده شده است، این کابل ها در واقع باعث رساندن جریان برق به این وسایل الکتریکی می شوند و سبب روشن شدن انواع دستگاه های برقی خواهند شد.

تولید کابل افشان و سایر کابل ها در کشور خیلی زیاد شده است . به همین منظور کارخانه های زیادی در زمینه ی تولید سیم و کابل ها برای صنعت و انجام پروژه ها، فعالیت شدیدی را آغاز کرده اند. این کارخانه ها برای تولید انواع سیم و کابل های باکیفیت باید از مواد اولیه سازنده مرغوب و درجه یک استفاده کنند. کابلی که باکیفیت و مرغوب باشد، سیم های به کار رفته در آن به ندرت دچار قطعی خواهد شد و عمر استفاده طولانی تری دارند.

تفاوت کابل افشان و کابل مفتولی چیست؟

تفاوت کابل افشان و کابل مفتولی چیست؟سرعت جریان برق در کابل مفتولی با انواع کابل های افشان متفاوت است. در کابل های مفتولی از تعداد سیم های هادی کمتری استفاده شده و جریان برق در آنها کمی کند تر از کابل های افشان است.

دیگر تفاوت این کابل های برق بایکدیگر در مشخصات فنی و مشخصات ظاهری آنها است. روکش ها و سیم های این کابل ها باهمدیگر فرق زیادی دارند.بیشترین استفاده صنعت برق از کابل های های پیشرفته و جدید می باشد، زیرا این کابل ها با تکنولوژی و دستگاه های جدیدو مدرن ساخته شده اند. امروزه کابل های افشان و نیمه افشان به جای کابل های مفتولی در پروژه ها و ساختمان سازی ها و برق کشی ها استفاده می شوند.

لیست انواع کابل افشان سبک و شیشه ای

لیست انواع کابل افشان سبک و شیشه ایکابل افشان nyy نوع دیگری از کابل های برق می باشد که در کارخانه های کشورمان تولید می شود. شما برای خریدن کابل مورد نظر خود می توانید لیست انواع کابل افشان سبک و شیشه ای را در اینترنت و فروشگاه های اینترنتی پیدا کنید. 

کابل های افشان سبک وشیشه ای قیمت بیشتری از سایر کابل های معمولی دارند. کابل شیشه ای از جدیدترین کابل های کارخانه های ایران به حساب می آید. این کابل ها به گونه ای طراحی شده اند که سیم های درون آنها قابل دیدن می باشد و ظاهری متفاوت با کابل های دیگر دارند. جنس روکش کابل افشان شیشه ای با کابل های افشان معمولی، تفاوت دارد.

خرید اینترنتی کابل افشان سب با قیمتی ارزان

خرید اینترنتی کابل افشان سب با قیمتی ارزانخریدار کابل افشان می تواند هر تعداد کابل برقی که نیاز دارد را از کارخانه ها به طور مستقیم با قیمتی کمتر و مناسب تر تهیه کند. امروزه در کشورمان خرید اینترنتی کابل افشان با قیمت های متنوع و مناسب، امکان پذیر شده است. در این سایت های خرید و فروش کابل، انواع کابل ها با مشخصات کامل و قیمت برای مشتریان آماده  شده است.

خریدار کابل باید با توجه به پولی که می خواهد پرداخت کند، متراژ کابل خود را مشخص کند و کابل های موردنیاز خود برای ساختمان  را به صورت آنلاین با اینترنت سفارش بدهد. این کابل ها دارای گارانتی هم هستند که اگر دارای هر گونه عیب و نقص و پوسیدگی بودند، مشتری می تواند کابل ها را پس بدهد.

خصوصیات کابل افشان سبک

خصوصیات کابل افشان سبک فروش کابل و سیم  در بسیاری از شهر ها در مغازه های الکترونیکی صورت می گیرد. کابل ها و سیم ها استفاده ها و کاربرد های زیادی برای ما دارند که عبارت اند از: استفاده کردن از کابل ها در وسایل برقی مثل آبمیوه گیری و مخلوط کن و …، استفاده از این سیم و کابل های متنوع در مخابرات ، کابل ها در دستگاه جوش، استفاده از کابل برای برق رساندن در ساختمان و …

خصوصیات کابل های افشان در وزن های سبک و سنگین، را می توانید در اینترنت در صفحات زیادی به خوبی مطالعه کنید. کابل های افشان مقاومت خوبی در برابر کشش و فشار دارند، به راحتی دچار پارگی و پوسیدگی نمی شوند. در کابل های افشان تعداد سیم از جنس فلز مس خیلی بیشتر از کابل های معمولی می باشد.

روکش کابل های متنوع و مختلف افشان از جنس درجه یک و خوبی می باشد. روکش باید منعطف باشد و اگر خشک باشد، با یک کشش در پروژه ، دچار ترک و پوسیدگی خواهد شد. در هنگام خریدن انواع کابل ها به تمام مشخصات کابل افشان سبک و سنگین توجه کنید تا هیچ عیی و نقصی نداشته باشند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: محمد صیفی
شماره همراه: 09198319128
کانال تلگرام: rayacable@
پست الکترونيکي: mohammad.seifi.1994@gmail.com
آدرس سایت: www.cablehome.ir

مطلب پیشنهادی

خرید کابل افشان شیلد دار با بهترین کیفیت

خرید کابل افشان شیلد دار با بهترین کیفیت در این مجموعه امکانپذیر است این محصول کاربردهای زیادی دارد و افراد زیادی به دنبال تهیه آن هستند به کار کرد این مجموعه ب

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام