سیم و کابل
خانه / سیم ارت / تولید انواع کابل افشان برق فشار قوی در بازار های داخلی

تولید انواع کابل افشان برق فشار قوی در بازار های داخلی

کابل ها و سیم های برق در صنعت های مختلف اهمیت و ارزش بسیاری دارند.انواع کابل افشان برق در کشور ما استفاده های زیادی می شود.اگر این کابل ها تولید نشوند، جریان برق نمی تواند به وسایل الکتریکی وارد شده و آن ها را روشن کند. تولید انواع کابل های افشان برق فشار قوی در کشورما در حال انجام است.

نمایندگی فروش کابل افشان

قیمت کابل برق افشان فشار قوی و ضعیف

قیمت کابل افشان در مدل های مختلف آن و در ضخامت های متفاوت، با یکدیگر فرق می کنند. کابل های فشار قوی، جریان برق را خیلی تند و سریع جابه جا می کنند اما کابل های فشار ضعیف، جریان برق را به سوی وسیله موردنظر با سرعت خیلی کندی جابه جا می کنند. قیمت کابل برق افشان فشار قوی و ضعیف در سایزهای مختلف، باهم متفاوت است.

انواع کابل های فشار قوی و ضعیف در کارخانه ها با کیفیت و مرغوبیت بالایی تولید می شوند. مهندسین متخصص و حرفه ای سعی می کنند از بهترین مواد اولیه درجه یک برای ساخت این کابل های افشان استفاده کنند. کابل خوب و باکیفیت، کابلی است که جریان برق را بدون هیچ نقصی به مقصد برساند.

لیست قیمت انواع کابل های فشار قوی و ضعیف در جنس های مختلف، در فروشگاه های کشورمان موجود است. در این لیست هر کابل با توجه به ضخامت و طولی که دارد، قیمتی متفاوت با کابل دیگر خواهد داشت.هرچه قدر طول کابل کوتاه تر باشد قیمت آن هم کمتر خواهد بود.

توزیع انواع کابل برق باکیفیت در بازارهای داخلی

انواع کابل برق

خریدار کابل در انتخاب کابل باید دقت زیادی داشته باشد، تا کابلی محکم و مقاوم را برای ساختمان سازی یا سایر پروژه های خود تهیه کند. کارخانه ها بعد از اینکه این کابل های مرغوب را تولید کردند به توزیع انواع کابل برق باکیفیت در بازار های داخلی ایران و کشور های دیگر می پردازند.

کابل برق در جاهای مختلفی استفاده می شود و کاربرد های فراوانی در صنعت های مهم کشوری دارد که عبارت اند از: استفاده از کابل ها در مخابرات برای خطوط تلفن ها، کابل های مختلف وسایل برقی و الکترونیکی، کابل های سیتم های کامپیوتری و لب تاپ، کابل های برق در ساختمان ها و جاده ها

کابل فشار قوی بیشتر برای رساندن برق متناوب شهری استفاده می شود، زیرا برق در شهر ها  باید با سرعتی عالی توسط این کابل ها به مردم برسد، اگر کابل مورد استفاده در تیرهای برق از نوع فشار ضعیف باشد، سرعت جریان برق در این کابل ها خیلی ضعیف و کند است.

 

خرید کابل افشان برای ساختمان

خرید کابل افشان

خرید کابل افشان بیشتر به وسیله ی مهندس های عمران برای انجام طرح های برق رسانی به ساختمان های مختلف صورت می گیرد. سازندگان ساختمان ها و مهندس ها برای خرید کابل افشان به منظور استفاده در ساختمان می توانند به سراغ اینترنت و چند سایت خرید و فروش اینترنتی کابل ها بروند.

عرضه کابل  هم در فروشگاه های اینترنتی و هم در بازار های داخلی امکان پذیر شده است. برای اینکه ساختمان برق رسانی شود نیاز به سیم کشی هایی در داخل دیوار های آن هستیم، برای این ساختمان ها از کابل های برقی استفاده می کنیم که دارای روکش قوی و محکم باشند تا در برابر فشار و ضربه و کشش، آسیبی به آنها وارد نشود.

مهندس های ساختمان برای قرار دادن کابل ها در دیوار ها از لوله های پلاستیکی سبک توخالی استفاده می کنند، کابل های برق را از درون این لوله ها عبور داده و به جریان برق متناوب شهری وصل می کنند. در نتیجه با زدن کلید ها جریان برق از درون کابل های فشار قوی عبور کرده و باعث روشن شدن تمام لامپ ها خواهد شد.

معرفی انواع سیم ها و کابل افشان درجه یک

کابل افشان باکیفیت و سیم های آن در کارخانه ها به وسیله ی بهترین فلز های مسی و پلاستیک های مرغوب و باکیفیت به عنوان روکش، تولید شده انپ. در تعدادی از سایت ها انواع سیم ها و کابل افشان درجه یک به مشتریان معرفی شده اند. ویژگی ها و تمام مشخصات فنی و همچنین ظاهری این سیم و کابل ها به همراه قیمت شان در این سایت های اینترنتی خرید و فروش کابل ذکر شده است.

فروش بهترین نوع کابل برق با ضخامت بالا

کابل برق ساختمان

فروش کابل افشان در مراکز و فروشگاه های شهر انجام می شود. در این فروشگاه ها بهترین نوع کابل برق به مشتریان عرضه می شود که این کابل ها دارای ضخامت بسیار بالایی هستند و جریان برق را با سرعت عبور می دهند.

هرچقدر که کابل های برق افشان ضخیم تر باشند، یعنی درون آنها از سیم های فلزی بیشتری استفاده شده است و به خاطر ضخیم بودن، میزان روکش پلاستیکی برای دور این کابل ها افزایش پیدا کرده است، در نتیجه همه ی اینها باعث می شود که قیمت کابل های افشان ضخیم تر از نوع باریک آن بیشتر باشد.

کابل های افشان باکیفیت و درجه یک هستند زیرا عمر مصرف آنها خیلی طولانی تر از کابل های معمولی می باشد. کابل های افشان روکشی بدون عیب و نقص دارند که خطر برق گرفتگی را به صفر رسانده اند. این کابل های برق افشان خیلی دیر دچار پوسیدگی خواهند شد.

آخرین قیمت کابل افشان در بازار

کابل افشان فشار ضعیف نسبت به کابل های برق افشان فشار قوی، گران تر هستند. قیمت کابل افشان در بازار های کشورمان ثابت نیست و دستخوش تغییرات زیادی قرار می گیرد. قیمت این کابل ها بستگی به مواد اولیه سازنده آنها دارد.

تولیدکنندگان برتر کابل افشان در سال ۹۹

تولیدکنندگان کابل افشان

تولیدکنندگان کابل افشان در کشور، توانسته اند کابل های برقی را تولید کنند که بهترین کارایی را در صنعت برق رسانی دارد. این تولید کننده ها از بهترین سیم ها و روکش ها برای تولید کابل افشان در سال های مختلف استفاده کرده اند.

گاهی کابل افشان وارداتی هم در بازار های داخلی دیده می شود، قیمت این کابل های وارداتی از نوع صادراتی خیلی گران تر می باشد. در کل سیم و کابل هایی که از کشور های دیگذ وارد خاک کشورمان می شود قیمت بیشتری از برندهای ایرانی دارند.

خریدار کابل باید جنس و کیفیت تمام کابل های برق را به دقت بررسی کند و سپس قیمت های این کابل ها را باهمدیگر مقایسه کند در آخر براساس سلیقه و نیازی که دارد، کابل های افشان را خریداری کند. خریدار باید تمام متراژ های موجود در ساختمان را بدست آورد تا در آخر ساختمان سازی، سیم و کابل های اضافی باقی نماند، در هزینه های بخش ساختمان سازی هم صرفه جویی شود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: محمد صیفی
شماره همراه: 09198319128
کانال تلگرام: rayacable@
پست الکترونيکي: mohammad.seifi.1994@gmail.com
آدرس سایت: www.cablehome.ir

مطلب پیشنهادی

نرخ روز کابل افشان سبک با کیفیت عالی

یکی از محصولات شرکت ما انواع کابل افشان سبک می باشد. کیفیت بسیار بالا و افزایش روز افزون فروش این محصول باعث شده است که شرکت ما تیم تخصصی را تشکیل داده ده تا به

کانال تلگرام